25.4.14

Mamy piątek

...a w piętek od lat jest Fifty Linden Fridays, czyli piątek za 50 lindenów. To pierwsza dzienna akcja jaką poznałam - być może są starsze, ale na inne przed przerwą w Second Life nie trafiłam. Odkąd wróciłam mam wrażenie, że w ramach mojej ulubionej piątkowej akcji wystawianych jest mniej atrakcyjnych rzeczy niż kiedyś. Jednak może to tylko wrażenie, albo zrobiłam się zbyt wybredna.
W każdym razie nadal to w tej akcji można trafić zdecydowanie ciekawsze rzeczy niż w innych dziennych wydarzeniach. W tym tygodniu warto kupić skin -  Brandi - America - Drama Queen z Glam Affair - sklepu, który oferuje jedne z najatrakcyjniejszych skinów a SL. Skin z Glam Affair za 50 lindenów to bardzo atrakcyjna okazja. W paczce znajdziemy bardzo ładny, jasny skin z podstawowym makijażem i wieloma kolorami brwi łącznie z różowymi i niebieskimi. Na zdjęciu prezentuję wersję G.
W ten piątek można też po okazyjnej cenie 50 lindenów nabyć krowę z d-lab, która z fasady przypomina prosiaczka ;). To jedyna i niepowtarzalna okazja żeby dosiąść tego zwierzaka - w realnym świecie mało prawdopodobne.
Poza tym na drugim zdjęciu inne rzeczy z  Fifty Linden Fridays - buty Venus.Heels (Mist) for Slink feet Mid z fri., t-shirt i legginsy - double dip tank/dress_blue i  rose leggings z girl thursday.

Inne rzeczy na zdjęciach:

Foto nr 1:
  • sukienka / dress - League - Etta Knit Dress - Beige
Foto nr 2:
  • naszyjnik /  necklace  - Pure Poison - Love Me Necklace (prezent dla członków grupy - wstęp do grupy bezpłatny / gift for group members free to join)
Na obydwu zdjęciach:
  • włosy / hair - ARGRACE - KAORU - Blondes
  • oczy / eyes - Poetic Colors - sunny glade
  • rzęsy / eyelashes  - REDGRAVE - Eyelashes -19- Diva

Brak komentarzy: