25.4.14

Designer Circle - wydarzenie warte odwiedzenia

 Designer Circle to kolejne wydarzenie - zwane też przez niektórych w ramach angielskich naleciałości eventem ;) - warte odwiedzenia. W jednym miejscu swoje wirtualne "dzieła" prezentują różni sprzedawcy. Wszystkie rzeczy kosztują 100 lindenów i choć nie wszystkie są warte - moim zdaniem - nawet tej ceny, jest kilka zasługujących na uwagę ubrań, skinów (w tym wypadku wolę używać spolszczonego angielskiego - rodzima wersja "skóry" wygląda jakoś tak z lekka makabrycznie, choć niewątpliwie oznacza to samo ;)), buty, włosy.
Sama skusiłam się na kilka ubrań, dwa skiny i włosy. Na zdjęciach prezentuję skin, mini sukienkę (która moim zdaniem jest zbyt mini, jak na sukienkę, ale jako bluzka wygląda ciekawie) z kurteczką i buty.

Rzeczy z Designer Circle:
- skin - WoW Skins -  Anika Bronze Nat CL
- sukienko-bluzka (z akcentem na to drugie) / dress - E-Clipse - TankDress V2 Onda
- buty / shoes - Essenz - Cannes (White)

Poza tym na zdjęciach:
- pierścionek, bransoletka i kolczyki / ring, bracelet and earrings - Zaara - Raga oyster ring *paua*, Vyomini chained bracelet *turquoise* i Anaya Turquoise Earrings
- naszyjnik / necklace - Krystal - Virtue Necklace - Platinum (Heliotrope)
- rzęsy / lashes - S e n s e EyeLashes NC 03
- paznokcie i stopy / fingernails and feet - Slink - Avatar Enhancement Fingernails i Slink Female Feet Mid
- lakier do paznokci / nail polish - {ZOZ}- Floral Solids Polish - Slink Huds (kupione w przecenie w ramach akcji Hello Tuesday)

- legginsy / leggings - to *UnToneQuilt* Cotton linen leggings kupione dawno temu, teraz nie znajduję tego sklepu, zapewne nie istnieje.


Brak komentarzy: