20.9.08

Darmowe produkty - szybki post nr 1

Kilka półek ciekawych, darmowych produktów czeka w sklepie KUMAMOTO JAPAN - sukienki, buty i akcesoria do zgarnięcia od zaraz.


Dodatkowo na tej samej wyspie można znaleźć 10 minutowy camping z całkiem fajnymi butami jako nagrodą za wysiadywanie ;). W innym sklepie - Shop LUV - dwa campingi z sukienkami, jako nagrodami (30 i 10 minut) i Lucky Board'y z kolejnymi sukniami, które udało mi się złapać w trakcie camp'owania.
Pod spodem zdjęcie trzech wersji sukienki z 30-to minutowego campingu - Knit Dress z możliwością modyfikowania dodatkowych primów. Moim zdaniem warto poświęcić pół godziny, żeby ją (a właściwie je ;)) zdobyć.

Dodatkowo na fotografii:
- włosy z kapeluszem: Frangipani - Grace II - Burgundy - fatpack w cenie L$1 (W sklepie duża obniżka do końca września - włosy od 20 do 100 Linden'ów, ubrania w równie atrakcyjnych cenach. Przy okazji dziękuję Madelaine za informację o tym sklepie)
- buty: Maitreya - Mishima Dawn - Leather Burgundy (Cena obniżona o 50% - nie wiem do kiedy, więc warto się pośpieszyć. Dodatkowo w ramach otwarcia nowego sklepu można w nim znaleźć dwie pary darmowych butów i ozdobny szalik.)
- skin i oczy: Tuli - Elizabeth (sunkissed) ~ Fern (br) (skiny z serii Elizabeth polubiłam na tyle, że nie mam ochoty zmieniać ich na inne) + mesmerize eyes ~ green
- torba: Viva la Glam - *MM* Croissant Satchel; Gray (torebki VLG można modyfikować - jak dotąd nie udało mi się znaleźć modyfikowalnych torebek od innych "kreatorów")
- rajstopy - Glanz .- Stocking.2.s - Black (prezent dla grupy Glanz Products)

3 komentarze:

drugiezyciemad pisze...

Ooo, dziękuję za przypomnienie - byłam w Kumamoto jakiś czas temu, buty, które wtedy wybrałam pewnie zarosły wirtualnym kurzem :-)

magbag pisze...

W codziennym szaleństwie wirtualnych zakupów i polowań ciężko wygospodarować czas na to, by choćby przymierzyć wszystkie nowe nabytki ;).

Anonimowy pisze...

Who knows where to download XRumer 5.0 Palladium?
Help, please. All recommend this program to effectively advertise on the Internet, this is the best program!